Medewerkers

Maak kennis met de medewerkers van Van Winden en De Bie.

Custom_person_fallback

Mark van der Hoorn

Manager
Telefoon: 06 - 51 18 90 94
E-mail: mark@vanwindenendebie.nl

Custom_person_fallback

Rick Bos

Vertegenwoordiger
Telefoon: 06 - 53 89 98 06
E-mail: rick@vanwindenendebie.nl

Custom_person_fallback

Kees de Bie

Vertegenwoordiger
Telefoon: 06 - 53 32 89 52
E-mail: debie@vanwindenendebie.nl

Custom_person_fallback

Mick Broer

Vertegenwoordiger
Telefoon: 06 - 82 19 00 68
E-mail: mick@vanwindenendebie.nl

Custom_person_fallback

Pieter Stappershoef

Software specialist
Telefoon: 0343 - 563 383
E-mail: pieter@vanwindenendebie.nl

Custom_person_fallback

Mike van der Hoorn

Allrounder
Telefoon: 0343 - 563 383
E-mail: mike@vanwindenendebie.nl

Custom_person_fallback

Simone van der Linden

Administratief medewerker
Telefoon: 0343 - 563 383
E-mail: simone@vanwindenendebie.nl

Custom_person_fallback

Jacco van Rossum

Werkvoorbereider / Planner
Telefoon: 0343 - 563 383
E-mail: jacco@vanwindenendebie.nl

Custom_person_fallback

Theo van Oosterom

Werkvoorbereider
Telefoon: 0343 - 563 383
E-mail: theo@vanwindenendebie.nl

Custom_person_fallback

Bruno van der Hoorn

Servicemonteur koeling
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Eric van Krimpen

Servicemonteur koeling
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Ron Bogaard

Servicemonteur koeling
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Jorn Vermeren

Servicemonteur robotmelken
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Patrick Langelaan

Servicemonteur robotmelken
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Esli Klapwijk

Servicemonteur robotmelken
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Rene te Roller

Servicemonteur robotmelken en koeling
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Harm Clazing

Servicemonteur robot en traditioneel
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Kees van Mourik

Servicemonteur traditioneel
Telefoon: 0343 -563 383

Custom_person_fallback

Raymond van Huissteden

Servicemonteur traditioneel
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Maarten de Kruiff

Servicemonteur traditioneel
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Teunis van Oosterom

Servicemonteur traditioneel en koeling
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Robert Bos

Servicemonteur traditioneel en koeling
Telefoon: 0343 - 563 383

Custom_person_fallback

Nick van Oosterom

Servicemonteur traditioneel en koeling
Telefoon: 0343 - 563 383